SK | EN

Anténa WORKS! – Online marketing a práca s mladým publikom

Anténa pozýva na workshop s marketérom Marekom Šulíkom. Naučíte, ako efektívne nastaviť komunikáciu v online prostredí. Aké sú nové trendy a ako pracovať s mladým publikom?

25. november 2022
registrácia: 9.30 h
workshop: 10.00 h – 16.30 h
vstupné: 20 Eur (pre členov Anténa zadarmo, pridružení 50 % zľava)
→ Kino Úsmev → → → Košice
Kapacita workshopu: 25 ľudí
Registrácia tu: https://forms.gle/j4mM5f7AzBJGozSS9

Na úvod si povieme, ako sa rozhodujú ľudia na internete a ako vieme ich cestu podchytiť, aby sme ich dokázali osloviť v správny moment, na správnom mieste a správnym spôsobom. Povieme si, prečo je dôležité budovať značky a aké aktivity v online robiť, aby boli kampane efektívne a aby sa vám podarilo napĺňať vaše ciele.

V praktickej časti workshopu si ukážeme, ako vytvoriť reklamnú kampaň v nástrojoch Facebook Ads a Google Ads. Účastníci si vyskúšajú celý proces od výberu cieľa, cez nastavenia publika, výberu vhodných kreatív až po vyhodnotenie úspešnosti kampane.

Marek Šulík

Workshop bude viesť Marek Šulik, ktorý sa reklame a marketingu venuje už štrnásť rokov. Od roku 2017 pracuje pre Isadore, slovenského výrobcu cyklistického prémiového oblečenia, momentálne na pozícii Head of Digital. Má na starosti digitálne kanály, zákaznícku a business analytiku. Okrem toho pôsobí v hybridnej reklamnej agentúre Darwin & the Machines na pozícii Media and Ecommerce director a je spolumajiteľom marketingového štúdia Birne.

Projekt z verejných zdrojov podporil hlavný partner Fond na podporu umenia.