SK | EN

Chystáme ďalšie 2 Anténa WORKS!hopy o rozvoji publika a práci s komunitou

Séria vzdelávacích podujatí Anténa WORKS! je mnohým už dobre známa. Tentokrát sme sa rozhodli pre dvojkombináciu tém, ktoré spolu veľmi úzko súvisia. Na prelomový víkend novembra s decembrom sme si pre vás pripravili 2 celodenné workshopy na témy práca s komunitou (sobota 30. 11. 2019) a rozvoj publika (nedeľa 1. 12. 2019) v nezávislých kultúrnych centrách.

Workshopy budú pod odborným vedením lektora Sandyho Fitzgeralda (Olivearte Cultural Agency), ktorý dlhodobo pôsobí na medzinárodnej kultúrnej scéne ako manažér, konzultant, lektor. Takisto prednáša kultúrny manažment na International University of Catalunya (UIC).
Viac o lektorovi sa dozviete tu:
http://www.olivearte.com/who-we-are
https://bit.ly/36U3kV0

Workshopy budú participatívne, budú vychádzať z vašich potrieb a budete mať na nich možnosť aktívne pracovať na situáciách z vlastnej praxe.

Workhopy sú určené pre ľudí pracujúcich v nezávislých kutlúrnych centrách a okolo nich, rovnako pre pracovníkov iných kultúrnych inštitúcií, individuálnych umelcov, freelancerov, akademikov, kultúrnych manažérov ale aj kohokoľvek iného z príbuzných sfér.

Komunikačným jazykom workshopov bude angličtina.
Kapacita je obmedzená a je potrebné sa na ne zaregistrovať https://bit.ly/2KhF4T8  najneskôr do 28.11.2019.

Tešíme sa na vašu účasť :)

 

Za podporu ďakujeme Fond na podporu umenia

Poplatok: 30 € / víkend - verejnosť. 15 € / víkend pridružený člen Antény. Pre členov Antény sú workshopy zadarmo.